برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
مشاوره آنلاین در ایتا

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

شرکت پیلسا موتور یا همان موتور ویبره پارسیان یکی از برترین برندهای تولید کننده موتور ویبره بدنه در ایران است. محصولات پیلسا می توانند نیروی گریز از مرکز  30 تا 5000 کیلوگرم در ویبره های 1500 دور، نیروی گریز از مرکز 100 تا 2300 کیلوگرم در ویبره های 3000 دور و نیروی گریز از مرکز 800 تا 3000 کیلوگرم در ویبراتورهای 1000 دور ایجاد کنند. همچنین موتور ویبره تکفاز و موتور ویبره سه فاز سبک و سنگین در رنج کامل تولید می شود. به همین دلیل، طیف وسیعی از ویبراتور بدنه پیلسا را می توان در زمینه های مختلف از ساخت وساز تا صنعت معدن و مواد غذایی در سراسر کشور مورد استفاده قرار داد. قیمت موتور ویبره با خرید مستقیم از تولید کننده برای شما ارزانتر تمام می شود. ویبراتور صنعتی در بخش های که نیاز به لرزش وجود دارد، استفاده میشود. این موتورها اغلب با عنوان های موتور ویبره، موتور ارتعاشی، ویبراتور، الکترو ویبره یا ویبره بدنه و نام های قدیمی آمبالانس موتور و چکش برقی شناخته می شود. برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

ویژگی های ویبراتور پیلسا موتور

  • ساختار محکم و کاملاً محصور در برابر خاک و گرد و غبار.
  • نیروی گریز از مرکز را می توان از صفر تا حداکثر تنظیم کرد. تنظیم لنگ ها، امکان درجه بندی آسان صفر تا صد درصد نیروی گریز از مرکز تولید شده توسط موتور را فراهم می کند.
  • دامنه ارتعاش قابل کنترل است.
  • بلبرینگ های سنگین برای کار طولانی و بدون مشکل. بلبرینگ ها در طول کار ویبراتور در معرض ضربه های متوالی است. در طراحی موتور ویبراتور، جای بلبرینگ را باید طوری طراحی شود تا از ضربه لرزش های متوالی در امان باشد.
  • صدای کم در مقایسه با ویبراتورهای الکترومغناطیسی.گریس کاری در ویبراتور های سنگین به راحتی از مکان گریس خور روی بدنه موتور ویبره انجام می شود.
  • نحوه بسته بندی ویبره های سبک داخل کارتن با تسمه بسته بندی می شوند. ویبره های سنگین داخل پالت های چوبی بسته بندی می شوند.
  • قیمت موتور ویبره مناسب با خرید مستقیم از تولید کننده
  • سهولت خریداری لوازم یدکی و قطعات موتور ویبره
  • تعمیر و رسیدگی کم به دلیل عدم وجود تسمه، قرقره.

محصولات پیلسا موتور

محصولات پیلسا موتور

توضیحات کامل ویژگی ها

ویبراتور برقی پیلسا با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها و با استفاده از مواد و قطعات با کیفیت بالا طراحی و مونتاژ شدند. جنس بدنه و درب های بلبرینگ از چدن نشکن GGG40 و جنس شفت از فولاد است. جنس لنگهای ویبره از آهن و آبکاری شده است. ساختار موتور ویبره (Vibrator_mechanical) بر اساس معیارهای استاندارد جهانی طراحی شده‌اند. با استفاده از آلیاژهای چدن و فولاد با کیفیت بالا مونتاژ می‌شوند تا به ویبراتور اجازه دهند تا با کاربردهای با شدت بالا مقابله کند و عملکرد ایمن را در هر شرایطی تضمین کند.

در سیم پیچی از یک سیم درجه حرارتی 200 درجه  سانتی گراد با عایق پلی استر و پلی ستر آمید استفاده می شود. کل سیم پیچی در دو مرحله جداگانه عایق کاری می شود به همین علت دوام و طول عمر سیم پیچی قابلیت اطمینان بالایی دارد.

جعبه برق با رزین، خود کابل با گلند و درپوش ها با اورینگ آب بندی شده است. پیلسا موتور دارای ضریب حفاظت یا آی پی 65 در برابر گرد و خاک و رطوبت و نفوذ قطره های باران است. که قابلیت استفاده از طیف محصولات خود را در محیط های دشوار تأیید می کند. بنابراین می تواند چالش برانگیزترین الزامات استفاده را در سطح بین المللی برآورده کند.