دربـــاره ما

هرآنچه درباره پلیسا موتور باید بدانید...

شرکت فنی مهندسی پارسیان موتور ایران با برند تجاری پیلسا موتور در سال 1385 با اتکا به بیش از سالها سابقه فعالیت، گروه موسسین شرکت که جمعی از متخصصین با تجربه در حوزه موتورهای الکتریکی، اجسام دوار و طراحی صنعتی می باشند، جهت ارائه کالای کاملا ایرانی و خدمات مربوط به آن به بخشهای خصوصی و نیمه خصوصی و دولتی تاسیس گردید.

این شرکت محصولات و خدمات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تاکنون با بیش از دهها شرکت معتبر در زمینه ویبره های بدنه همکاری داشته است.

درباره پیلسا موتور

برخی از مشتریان ما

برخی از تمایزات ما...

واحد فنی شرکت پرسابقه ترین واحد شرکت بوده و از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خلاق و تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارائه خدمات فنی و مهندسی پرداخته و به لطف خدا تاکنون موفق به تولید و فروش محصولات به بخش های مختلف صنعت از جمله صنعت سیمان، کشاورزی و ماشین های بوجاری، صنعت غذا، دارو، آزمایشگاه ها، صنعت پلیمر و پلاستیک، صنعت ساختمان و انواع سنگ های مصنوعی، سرامیک، موزائیک و غیره گردیده است.

شرکت پیلسا موتور موفق به کسب گواهینامه ISO شده است.

در صورت نیاز و وجود سوال در خصوص نحوه محاسبات فنی و انتخاب صحیح ویبراتور (قدرت و سرعت)، نحوه و محل نصب آن می توانید با دفتر  فنی و مهندسی شرکت تماس حاصل نمایید. مهندسین مجرب و باتجربه شرکت بصورت تمام وقت آماده پاسخگویی به شما در هر زمینه ای می باشند.

دنبال چه میگردید ؟!