رفع سوء تفاهم در مورد کیفیت ویبراتورهای ایرانی

رفع سوء تفاهم در مورد کیفیت ویبراتورهای ایرانی

طبق تماس های که مشتریان با ما داشتن از کیفیت ویبراتورهای ایرانی اعلام نارضایتی می کردند که در واقع پول خود را هدر داده اند.

در ایران تولید کننده های زیر زمینی که اطلاعی در مورد نحوه تولید و محاسبات ویبراتور ندارند. اقدام به تولید نموده و در سطح بازار پخش کرده اند. که باعث بد نامی ویبراتور های ایرانی شده است.

به مشتریان و مصرف کنند گان گرامی متذکر می شویم. که هر ویبراتور بدنه ایرانی که کیفیت ندارد، باعث نمی شود که کل ویبره بدنه ایرانی نیز کیفیت نداشته باشند.

بدنه های متفرقه موجود در بازار که نام ویبراتورهای ایرانی را زیر سئوال برده اند. به این دلیل که بسیار ارزان قیمت باشد مشتریان به سمت خود آن ها کشیده می شوند. بعد از مدت چند روز، یک یا چند ماه که ویبراتور کاملا خراب می شود متوجه این قیمت پایین ویبراتور می شوند. ویبراتور که قیمت پایین دارد بی شک از کیفیت پایینی برخوردار می باشد و متریال استفاده شده در آن از جنس و نوع سیم و سیم پیچی گرفته تا بلبرینگ ها و جنس شفت و جنس بدنه کیفیت بسیار پایینی دارند. که باعث شده قیمت پایین داشته باشد. و نارضایتی بسیاری از مشتریان را به وجود آورده است.

رفع سوء تفاهم در مورد کیفیت ویبراتورهای ایرانی
رفع سوء تفاهم در مورد کیفیت ویبراتورهای ایرانی

در بازار ایران موتور ویبره ایرانی بسیار با کیفیت که رضایت مشتریان را تامین کرده مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. متذکر می شویم در خرید موتور ویبره ایرانی به سازنده آن و جنس بدنه توجه کنید.

چه نکاتی را در خرید و توجه به کیفیت ویبراتورهای ایرانی باید رعایت کرد؟

در خرید ویبراتور دقت کنید به فرض مثال ویبره 200 کیلویی میانگین قیمت از 5.5 الی 7 میلیون بدنه های ایرانی می باشد. قیمت پایین تر نشان دهنده بی کیفیت بودن ویبراتور است.

در زمان خرید ویبره بدنه ایرانی به طراحی آن دقت کنید. مخصوصا به طراحی پایه ویبراتور که باید مستحکم باشد و ضربات باعث شکستن پایه ویبراتور نشود.

توجه داشته باشید که ویبراتورهای ایرانی از جمله پیلسا موتور (پارسیان موتور سابق) توانسته با تولید با کیفیت با ویبره بدنه های ایتالیایی و ترکیه ای رقابت کند. در صورتی که ویبراتورهای خارجی هیچ گونه ضمانتی ندارند. و هیچ گونه تامین قطعات، خدمات پس از فروش و پشتیبانی ندارند.

ویبراتور پیلسا موتور تمامی خدمات ذکر شده را ارائه می دهد. گارانتی واقعی اجرایی- تامین قطعات در کمترین زمان- خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته.

مثالی از عملکرد خوب ویبره بدنه پیلسا موتور

عملکرد خوب ویبراتور پیلسا موتور
عملکرد خوب ویبراتور پیلسا موتور
کیفیت ویبراتورهای ایرانی پیلسا موتور
کیفیت ویبراتورهای ایرانی

تصویرهای بالا ویبراتور 2300 کیلویی 3000 دور نزدیک هشت سال در کارخانه تولید قطعات سیمانی کار می کند. به خاطر عملکرد خوب مشتری دوباره سفارش خرید هم ویبراتور را دارد.

کیفیت خوب ویبره بدنه پیلسا موتور
کیفیت خوب ویبره بدنه پیلسا موتور

نصویری که مشاهده می کنید یک ویبراتور 200 کیلویی 3000 دور است. این ویبراتور حدودا به مدت 20 ماه در فضای گرد و غبار و آلاینده های شیمیایی کار می کند. با توجه به آب بندی اصولی و استاندارد و کیفیت بالای ویبره بدنه پیلسا موتور بدون مشکلی کار می کند.

کیفیت خوب ویبره بدنه
کیفیت خوب ویبره بدنه

یک ویبره بدنه 300 کیلویی 3000 دور که چندین ساله روی دستگاه کار میکنه که مثالی دیگر از کیفیت ویبراتورهای ایرانی پیلسا موتور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!