دلیل سوختن موتور ویبره

ویدئو مهمترین دلیل سوختن موتور ویبره

در فیلم دلیل سوختن موتور ویبره می بینیم ویبراتور سنگین 2300 کیلویی 3000 دور، جهت تعمیرات به واحد تعمیرات پیلسا موتور تولید کننده موتور ویبره ارسال شده است. با توجه به لرزش های سنگین و بالای ویبراتور مهره های ترمینال ویبراتور شل می باشد. این موضوع باعث شده برق 3 فاز ورودی به ترمینال دچار نوسان شود. ویبراتور 2 فاز کار کند و به مرور زمان باعث سوختن سیم پیچی شود.

ویدئو دلیل سوختن موتور ویبره

راه حل این موضوع این است که به صورت دوره ایی و هفته ای و یا هر 10 روز یکبار مهره های ترمینال را آچارکشی کنید تا به این مشکل برنخورید. نگهداری ویبراتور به دلیل در معرض قرار گرفتن ارتعاش حاصل از دستگاه باید به صورت دوره ای انجام شود. با بررسی جعبه برق و ترمینال ویبراتور طول عمر دستگاه برحسب کارایی آن است. و سهل انگاری در نگهداری منجر به سوختن زودتر از موعد و از کار افتادن موتور ویبره نمی شود.

بیشتر بخوانید: ویدئو دلیل حرکت نادرست قالب در میز ویبره متحرک

دلیل سوختن موتور ویبره
دلیل سوختن موتور ویبره

هزینه تعمیر و سیم پیچی این نوع ویبراتورهای سنگین بسیار بالا است. اگر سرویس و نگهداری طبق دستورالعمل های ارائه شده توسط پیلسا موتور تولید کننده ویبره بدنه ایرانی رعایت شود متحمل هزینه نخواهید شد. برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!