ایراد نصب ویبراتور در صفحه انتقال

ویدئوی ایراد نصب ویبراتور در صفحه انتقال

در این مقاله ایراد نصب ویبراتور در صفحه انتقال مورد بررسی قرار می گیرد. ویبراتور 500 کیلویی 3000 دور که هم روش نصب و هم اجرا اشتباه بوده است. علاوه بر این برق 3 فاز به صورت صحیح به ویبراتور متصل نشده است.

ایراد نصب ویبراتور در صفحه انتقال

1. از این ویبراتور در صفحه انتقال مواد به عرض 50 سانتی متر و طول 6 متر استفاده شده است. در طول این 6 متر با توجه به وزن سازه و وزن مواد روی صفحه 2 الی 3 ویبراتور نصب شود به اشتباه فقط یک ویبراتور نصب کرده اند.

2. روش صحیح نصب ویبراتور با توجه به طول صفحه 6 متری حتما تقسیم شود و در راستای عرضی نصب شود تا مواد به سمت جلو حرکت داده شود.

بیشتر بخوانید: دستورالعمل نگهداری ویبراتورهای سبک

3. در این فیلم مشاهده می کنیم که فقط 2 پیچ از 4 پیچ پایه ها نصب شده است. این باعث می شود اول پایه های ویبراتور آسیب ببیند. علاوه بر این ارتعاش به درستی به صفحه منتقل نشود.

4. اشتباه رایجی که در نصب ویبراتورهای برقی مشاهده می شود عدم اتصال صحیح سرسیم های برق 3 فاز 380 ولت به ترمینال برق ویبراتور می باشد. شل بودن فیش های سر سیم که به سیم افشان 3 فاز نصب می شود. شل بودن مهره های ترمینال که 3 فاز بر روی آن نصب شده بود. و عدم محکم کردن کابل قبل از ورود به گلند.

توجه داشته باشید این موارد توسط افراد غیرفنی که هیچ گونه اطلاع و تجربه ایی در زمینه انتخاب و نصب ویبراتور ندارند صورت پذیرفته بود. که باعث خسارات فراوان مالی و زمانی به خط تولید و ویبراتور می شود.

بیشتر بخوانید: گریس کاری بیش از حد ویبراتور سنگین

بهتر است قبل از هر گونه عملی با کارخانه پیلسا موتور و کارشناسان ما تماس بگیرید. تا شما را راهنمایی کنند تا زمان از دست ندهید و متحمل هزینه نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!