مقایسه موتور ویبره های موجود در بازار ایران

مقایسه موتور ویبره های موجود در بازار ایران

مقایسه موتور ویبره های موجود در بازار ایران و مقایسه موتور ویبره ایرانی ساخت داخل کشور و ساخت خارج از کشور (چینی، ترکیه ای و ایتالیایی) با ما همراه باشید.

مقایسه موتور ویبره با برندهای اروپایی

محاسن: از برندهای با کیفیت و مرغوب می باشند که با استانداردهای جهانی تولید شده و کارکرد و طول عمر خوبی دارند.

معایب: هیچ گونه ضمانت و یا خدمات پس از فروش ندارند. در صورت مفقود و خرابی یک قطعه، ویبراتور بلا استفاده می ماند. قیمت بسیار بالایی دارند و مقرون به صرفه نمی باشد. در ساخت و طراحی ویبراتورهای سبک اروپایی ظرافت خاصی به کار رفته که از استحکام و طول عمر موتور ویبره کاسته است و با کوچکترین صدمه به بدنه ویبراتور بلا استفاده می ماند.

برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

ویبراتورهای ترکیه ای

مزیت: ویبره های ترکیه ای از نظر کیفیت و مرغوبیت و نوع ساخت از برند های اروپایی در درجه پایین تری قرار دارند. اما از نظر کارکرد مورد تایید می باشند و استانداردهای کمتری در ساخت آن ها رعایت شده است.

ایرادات: نوع سیم پیچی استفاده شده در این نوع موتور ویبره، فاقد عایق بندی و اصول ایمنی مناسب می باشد. این موضوع باعث شده طول عمر سیم پیچی را به اندازه قابل ملاحظه ای کاهش یابد. همچنین در طی نوسان های ناشی از برق، سیم پیچی سوخته و شامل هزینه گردد. با توجه به وارداتی بودن موتور ویبره ترکیه ای، فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. و مصرف کننده متحمل به پرداخت هزینه گزاف سیم پیچی می شود.

موتور ویبره ترکیه ای
موتور ویبره ترکیه ای

مقایسه ویبراتور های چینی

محاسن: فقط قیمت پایین تری نسبت به بقیه برند ها دارند.

معایب: طی تجربه در سال های اخیر پایین ترین سطح کیفیت در ویبره چینی مشاهده شده است. هیچ گونه استانداردی در ساخت و متریال ساخته شده در آن رعایت نشده است. عدم تولید ویبره های سنگین وزن بالا و در نتیجه رنج های مصرفی در صنایع مختلف تکمیل نیستند. متاسفانه از طریق یکسری افراد سودجو با نام های ویبره های ایرانی و روسی در بازار ایران عرضه می شود. و هیچ گونه پاسخگو و پشتوانه ای ندارند.

در نوع سیم پیچی به کار رفته در ویبره های چینی هیچ استانداردی رعایت نشده است. در متریال های مصرفی در اجزای تشکیل دهنده ویبره هم هیچ استانداردی رعایت نشده است.  برند چینی ویبره بدنه  فقط جهت کارهای لحظه ایی استفاده می شود. به صورت دائم کار از آن ها نمی توان استفاده کرد. از سیم پیچی بسیار ضعیف و نامرغوبی در ساخت ویبراتور چینی استفاده شده است.

موتور ویبره های روسی

مدت ها است در بازار ایران عرضه نمی شوند و متاسفانه ویبراتورهای چینی را به جای موتور ویبره روسی توسط افراد سودجو عرضه می کنند.

بیشتر بخوانید: آشنایی با بلبرینگ موتور ویبره

ویبراتورهای ساخت داخل ایران پیلسا موتور

محاسن: از ویبره بدنه های با کیفیت و مرغوب می باشند که قابل رقابت با برند های اروپایی است. مطابق با استانداردهای اروپایی و جهانی تولید شده است. از سیم پیچی و نوع سیم مرغوب در ساخت استفاده شده است. در انتخاب متریال به کار رفته در اجزای تشکیل دهنده آن دقت بسیاری شده است. دارای گارانتی واقعی اجرایی در کمترین زمان می باشد و خدمات پس از فروش مناسبی دارند. تامین قطعات بسیار آسان بوده و با یک تماس تلفنی انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید: رفع سوء تفاهم در مورد کیفیت ویبراتورهای ایرانی

موتور ویبره ایرانی
موتور ویبره ایرانی

پاسخگو بودن مسئولین فروش 24 ساعته 7 روز هفته مشاوره در انتخاب صحیح ویبراتور و نحوه نصب صحیح و قیمت موتور ویبره بسیار مناسب از ویژگی های برند پیلسا می باشد.

ارسال سریع با یک تماس به سراسر کشور و تحویل سفارش در کمترین زمان ممکن از ویژگی های دیگر این محصول می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!