برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
مشاوره آنلاین در ایتا

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

ویدئو نگهداری صحیح ویبراتور تکفاز

در ویدئو نگهداری صحیح ویبراتور تکفاز می بینیم که عدم سرویس و نگهداری صحیح ویبراتور تکفاز 3000 دور سبک باعث شده ویبراتور خراب شود.

1. تنظیم اشتباه لنگ ها که از حالت استاندارد پیلسا موتور خارج شده است باعث بار اضافه شده و به سیم پیچی ویبراتور آسیب زده است.

ویدئو تنظیم لنگ موتور ویبره

2. خرابی خازن و شکسته شدن خازن باعث شده ویبراتور خراب شده و کارآیی سابق را نداشته باشد. کوتاه بودن کابل خازن باعث می شود ارتعاش ویبراتور و دستگاه به خازن منتقل شده و خازن خراب شود. در زمان خرید موتور ویبره تکفاز از کارخانه پیلسا موتور کابل خازن حدود یک متر می باشد تا خازن را به شاسی دستگاه نصب کنید تا ارتعاش و لرزش دستگاه به خازن منتقل نشود.

3. عدم آچار کشی پیچ های پایه های ویبراتور و عدم استفاده از واشر فنری و تخت باعث شده به بدنه ویبراتور آسیب برسد.

4. توجه داشته باشید باز کردن ویبره بدنه و تغییر در آن باعث می شود از گارانتی خارج شود. و این ویبراتور به مدت 3 سال بر روی دستگاه کار می کرده است. بعد از این مدت به دلیل عدم سرویس و نگهداری صحیح خراب شده است.

5. عدم آچارکشی پیچ های بدنه ویبراتور باعث می شود اورینگ ها بدنه ویبراتور را آب بندی نکند. و از آب بندی خارج شده و آب و ملات و موادی که با آب مخلوط می شود، به داخل ویبراتور نفوذ کرده و به سیم پیچی آسیب برساند. نفوذ این مواد به داخل موتور ویبره باعث می شود بلبرینگ ها نیز خراب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت فنی مهندسی پیلسا موتور تولیدکننده انواع ویبراتور بدنه با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

نوشته های اخیر