مشاوره فنی 24 ساعته
مشاوره آنلاین در ایتا
جستجو کردن

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

ویدئو تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی

این مقاله درباره تعمیر ویبراتور ایتالیایی که برای واحد فنی پیلسا موتور به منظور سرویس و بررسی خرابی قطعات فرستاده شده است می باشد.

1. ویبراتوری که در فیلم زیر مشاهده می کنید از نوع 3000/10 (3000 کیلویی 1000 دور) می باشد. به علت عدم گریس کاری به موقع دوره ایی طبق جدول زمانی بلبرینگ خراب شده است. و در اثر آن صدایی نا هنجار تولید می شود که باید تعویض شود.

2. به جای (جای خار لنگ ها) بر روی شفت یک سوراخ 12 میلی متر و عمق حدودا 8 میلی متر ایجاد شده تا لنگ ها را بر روی شفت ثابت نگهدارد که از لحاظ فنی کار نادرستی است و استاندارد نیست. همانطور که در عکس و فیلم مشاهده می کنیم قسمتی از شفت خراب شده و ساچمه بر روی شفت محکم نیست و بر روی شفت تثبیت نمی شود. هرز شدن محل قرار گرفتن این ساچمه باعث جابه جایی لنگ ها و خراب شدن بلبرینگ ها شده است.

بیشتر بخوانید: خاک کوبی کوره القایی با ویبره بدنه

تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی
تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی

راه حل این مشکل این است که برای تعمیر ویبراتور فرزکاری می کنیم و خار تخت بر روی آن قرار می دهیم و بلبرینگ ها هم تعویض می شود.

تعمیر شفت و بلبرینگ ویبراتور ایتالیایی
تعمیر شفت و بلبرینگ ویبراتور ایتالیایی

از ثانیه 14 به بعد ویدئو تست ویبراتور را مشاهده می کنید که بلبرینگ ها تعویض و گریس کاری شده است. برای خدمات تعمیر و نصب و خرید ویبراتور با کارشناسان پیلسا موتور (تولید کننده ویبره بدنه) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت فنی مهندسی پیلسا موتور تولیدکننده انواع ویبراتور بدنه با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

نوشته های اخیر