تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی

ویدئو تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی

این مقاله درباره تعمیر ویبراتور ایتالیایی که برای واحد فنی پیلسا موتور به منظور سرویس و بررسی خرابی قطعات فرستاده شده است می باشد.

برای خرید موتور ویبره و مشاوره فنی رایگان و دریافت خدمات تعمیر ویبراتور ایتالیایی با کارشناس پیلسا موتور (تولید کننده ویبره بدنه) 09129228525 تماس بگیرید.

ایراداتی که در ویبراتور وجود داشت

1. ویبراتوری که در فیلم زیر مشاهده می کنید از نوع 3000/10 (3000 کیلویی 1000 دور) می باشد. به علت عدم گریس کاری به موقع دوره ایی طبق جدول زمانی بلبرینگ خراب شده است. و در اثر آن صدایی نا هنجار تولید می شود که باید تعویض شود.

2. به جای (جای خار لنگ ها) بر روی شفت یک سوراخ 12 میلی متر و عمق حدودا 8 میلی متر ایجاد شده تا لنگ ها را بر روی شفت ثابت نگهدارد که از لحاظ فنی کار نادرستی است و استاندارد نیست. همانطور که در عکس و فیلم مشاهده می کنیم قسمتی از شفت خراب شده و ساچمه بر روی شفت محکم نیست و بر روی شفت تثبیت نمی شود. هرز شدن محل قرار گرفتن این ساچمه باعث جابه جایی لنگ ها و خراب شدن بلبرینگ ها شده است.

بیشتر بخوانید: خاک کوبی کوره القایی با ویبره بدنه

تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی
تعمیر ویبراتور ایتالیایی ونانزتی

اقداماتی که برای تعمیر ویبراتور انجام دادیم

راه حل این مشکل این است که برای تعمیر ویبراتور فرزکاری می کنیم و خار تخت بر روی آن قرار می دهیم و بلبرینگ ها هم تعویض می شود.

تعمیر شفت و بلبرینگ ویبراتور ایتالیایی
تعمیر شفت و بلبرینگ ویبراتور ایتالیایی

از ثانیه 14 به بعد ویدئو تست ویبراتور را مشاهده می کنید که بلبرینگ ها تعویض و گریس کاری شده است. برای خدمات تعمیر و نصب و خرید ویبراتور با کارشناسان پیلسا موتور (تولید کننده ویبره بدنه) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!