ویدئوی مشکل پرش قالب بر روی میز ویبره

ویدئوی مشکل پرش قالب بر روی میز ویبره

مقاله در مورد پرش قالب بر روی میز ویبره (جابه جایی بیش از حد قالب) است. در این میز ویبره با ابعاد یک در یک متر که صفحه روی فنرها با قوطی 40 در 80 کلاف شده است و ورق میز 3 میلی متر است. و در میز ویبره قوطی 40 در 40 جهت نصب ویبراتور به صورت موازی حوشکاری شده است. بر روی این قوطی ها یک ورق 30 در 30 سانت جوشکاری شده است که ویبراتور صنعتی بر روی این صفحه نصب می شود. این صفحه در زیر و مرکز میز ویبره نصب می شود.

ویدئوی پرش قالب روی میز ویبره

با توجه به وزن قالب ها و متعلقات روی فنرها ویبراتورهای 300 کیلویی 3000 دور نصب شده است که 300 کیلو نیرو وارد می کند.

این مشکل به وجود آمده (پرش قالب بر روی میز ویبره) در میز که باعث می شود قالب ها بالا و پایین حرکت کنند یک دلیل دارد. دلیل آن مستحکم نبودن و ایراد در جوشکاری صفحه ای است که ویبراتور بر روی آن نصب شده است. توجه داشته باشید در این میز از 4 فنر به ارتفاع 11 سانتی متر و قطر مفتول 6 میلی متر و قطر بیرون 6 سانت استفاده شده است. تعداد حلقه های فنر 6 حلقه می باشد. با مستحکم کردن این صفحه و جوشکاری مجدد می توانیم به نتیجه دلخواه برسیم.

این نوع میز ویبره برای تولید سنگ های مصنوعی ، موزاییک و از این قبیل قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

در نتیجه می بینیم که با توضیحات و راهنمایی هایی که ما به مشتری خود ارائه دادیم توانسته با کمترین هزینه یک میز ویبره بسازد. امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

بیشتر بخوانیم: چگونه میز ویبره بسازیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!