مشاوره فنی 24 ساعته
مشاوره آنلاین در ایتا

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

چگونه میز ویبره بسازیم

در این مقاله سعی داریم نکاتی را در پاسخ به سئوال چگونه میز ویبره بسازیم بیان کنیم. هر شخصی که مقداری به جوشکاری آشنا باشد می تواند با یک دستگاه جوش ساده (برق) و یک عدد متر و گونیا میز ویبره را با قیمت نصف بازار میسازد.

برای خرید موتور ویبره از ما تولیدکننده ویبره پیلسا موتور برای قیمت و نحوه نصب آن مشاوره رایگان بگیرید و خرید ویبره خود را با گارانتی انجام دهید.

همچنین برای سفارش و خرید میز ویبره و مشاوره فنی نصب و خرید ویبره بدنه از تولید کننده با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

فروش میز ویبره
فروش میز ویبره

چگونه میز ویبره بسازیم ؟

در ساخت میزهای ویبره ارزان قیمت می توان از آهن آلات (قوطی- پروفیل های) دست دوم و ورق های آهنی با ضخامت 2، 2.5 و 3 میلی متر استفاده کرد. و دور تا دور ورق را با قوطی آهن 20 در 20 میلی متر  یا 20 در 30 میلی متر جوشکاری کرد که ورق آهن مستحکم شود و ورق به مرور زمان قوس برندارد.

و با قوطی های آهن 40 در 80 یا 80 در 80 و یا همانند این ها 4 پایه ساخت که روی هر کدام از این پایه ها لوله ای به ارتفاع 5 الی 7 سانتی متر جوش کاری کرد که فنرها داخل این لوله ها قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: جدول سایز بندی قوطی پروفیل آهن

در نظر گرفته باشید که زمانی که صفحه بالایی را روی پایه ها قرار می دهید. 4 گوشه صفحه را هم 4 عدد لوله به ارتفاع 5 الی 7 سانتی متر جوش بدهید که در موازات پایه قرار گیرد و فنرها را داخل این لوله ها قرار دهید.

قطر داخل لوله ها 8 الی 12 سانتی متر باشد تا فنرها داخل این لوله ها قرار گیرد.

نقشه ساخت میز ویبره
نقشه ساخت میز ویبره

در زیر میز در مرکز میز دو عدد نبشی به طول 30 سانتی متر جوش کاری کنید. و یک صفحه به ابعاد 30 در 30 سانتی متر و ضخامت 5 الی 10 میلی متر جوش بدهید تا ویبره بدنه را بر روی آن نصب کنید.

بیشتر بخوانید: ساخت میزهای ویبره قالب متحرک

هزینه ساخت میزویبره

آهن آلات دست دوم را می توان به  نصف قیمت از بازار تهیه کرد و فنرها هم همینطور.

ارتفاع پایه میز 80 سانتی متر الی 1 متر می توان در نظر گرفت و در مجموع 60 الی 70 کیلو وزن آهن آلات مصرف می شود. که به قیمت حدودا یک میلیون تومان می شود با هزینه الکترود و جوش کاری و قیمت فنرها نیز یک میلیون می شود.

در مجموع ساخت میز حدودا 2 میلیون تومان هزینه بر می دارد. قیمت ویبراتور هم با توجه به نوع و میزان ضربه متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: ساخت میزهای ویبره بزرگ

تعداد و مشخصات فنرها

ابعاد دو در یک و وزن مجموع صفحه و قالب ها 150 تا 350 کیلو: 4 تا فنر با قطر مفتول فنر 0.8، ارتفاع فنر 12 ، گام فنر 1.5 ، قطر داخل فنر 8 ، قطر بیرون 10 سانتی متر

اندازه دو در یک با وزن بالای 350 : قطر مفتول فنر به 1 سانتی متر تغییر می کند بقیه مشحصات یکی است.

ابعاد بالای دو متر: 6 تا فنر با مشخصات بالا

بیشتر بخوانید: ساخت میز ویبره های کوچک

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت فنی مهندسی پیلسا موتور تولیدکننده انواع ویبراتور بدنه با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

نوشته های اخیر