مشاوره فنی 24 ساعته
مشاوره آنلاین در ایتا
جستجو کردن

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

قالب بتن ستون پیش ساخته

در این مقاله می خواهیم شما را با قالب بتن ستون پیش ساخته آشنا کنیم.

در این نوع قالب ها با توجه به نیاز مشتری 6، 8 و 10 عدد ستون در یک قالب قرار می گیرد. ابعاد این نوع قالب ها معمولا طول 2.5 متر، عرض 1 متر و ارتفاع 3 الی 3.5 متر می باشد. با توجه به ضخامت ورق و عرض قالب نوع و تعداد ویبراتورها و محل نصب آن مشخص می شود.

رای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه قالب بتن ستون پیش ساخته با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

قالب بتن ستون پیش ساخته
قالب بتن ستون پیش ساخته

نحوه نصب موتور ویبره قالب بتن ستون پیش ساخته

در هر کف قالب با توجه به طول و ارتفاع قالب 4 عدد ویبراتور 500 کیلویی 3000 دور به صورت افقی نصب می کنیم. به این ترتیب که طول 2.5 و ارتفاع 3.5 متر را به چهار قسمت ثقسیم می کنیم. در مرکز هر قسمت یک ویبره بدنه نصب می شود، تا کل سظح قالب را پوشش بدهد.

در نظر داشته باشید که 4 موتور ویبره در سمت چپ و چهار ویبراتور طرف راست قالب نصب می شود. تا هم کل سطح قالب تحت پوشش باشد و هم ارتعاش ویبره بدنه به عمق قالب و بتن نفوذ پیدا کند.

مزیت ویبره بدنه بر ویبراتور شلنگی

با این نوع روش نصب سطح بتن صاف و مسطح می شود. بتن داخل و سطح ستون ها کاملا حباب زدایی می شود. در نهایت بتن مستحکم و استانداردی تولید می شود.

در روش های قدیمی از ویبراتورهای شلنگی جهت حباب زدایی استفاده می شود. کاربرد ویبره بتن شلنگی برای حباب زدایی در عمق بتن است. اما ویبره بدنه دوار علاوه بر عمق، سطح بتن را کاملا یکنواخت و صاف می کند. در واقع برای حباب زدایی در عمق و سطح بتن کارآیی دارد و کیفیت بتن را بسیار بالا می برد.

در نظر داشته باشید این ستون های پیش ساخته شامل قالب های جداگانه پایه نگهدارنده ستون (گلدانی) نیز می باشد. بر روی این قالب های گلدانی هم از ویبره بدنه قالب نصب می شود که کارآیی و بازدهی بالایی دارند و کیفیت بتن را بسیار بالا می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت فنی مهندسی پیلسا موتور تولیدکننده انواع ویبراتور بدنه با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

نوشته های اخیر