مشاوره فنی 24 ساعته
مشاوره آنلاین در ایتا
جستجو کردن

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

ویدئوی گیر کردن سنگ در توری سرند دولومیت سنگ آهک

در گیر کردن سنگ در توری سرند دولومیت سنگ آهک می خواهیم شما را با سرند دولومیت سنگ آهک آشنا کنیم. این نوع سرندها که با ویبراتورهای (1500 دور R.P.M) و با نیرویی 1200 الی 3800 کیلوگرم کار می کنند. به مشکلی که بعد از چند سال برخوردیم متوجه شدیم سنگ ها داخل توری (مش) گیر می کند و از داخل توری عبور نی کند. بعد از بررسی این موضوع متوجه شدیم دو دلیل می تواند وجود داشته باشد.

برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

گیر کردن سنگ در توری سرند دولومیت سنگ آهک
گیر کردن سنگ در توری سرند دولومیت سنگ آهک

دلیل اول :

محل نصب ویبراتورها (صفحه ای که ویبراتورها بر روی آن نصب شده) جوش ها شکسته شده یا ترک خورده باشد که به سختی قابل مشاهده می باشد.در این مورد ویبراتور نی تواند ارتعاش را به صفحه ارتعاشی سرند انتقال دهد. نیروی ویبره بدنه به خاطر شل بودن صفحه دفع می شود. راه حل آن تمیز کردن با فرچه سیمی می باشد که قسمتهای جوشکاری را بررسی کنید. و در صورت مشاهده ترک خوردگی مجددا جوشکاری و مستحکم شود.

دلیل دوم :

این موضوع بر می گردد به ویبراتورها که احتمالا به دور نامی خود نمی رسند. علت این مشکل به وجود آمده این است که یا ویبراتورها همدیگر را دفع می کند یا برق ویبراتور ایراد دارد. به همین جهت باید هم فرکانس بودن نیروی ویبراتورها را چک کرد. دوم باید برق ورودی ویبراتور 380 AC V بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با ویبراتور سرند یا الک صنعتی

به این منظور اول 3فاز متصل شده به ترمینال را از ترمینال برق جدا می کنیم. و با استفاده از ولت متر برق ورودی را کنترل کنید. تا مطمئن شوید که برق سه فاز 380 AC V بدون قطع و وصل شدن و بدون افت ولتاژ به سیم پیچی می رسد. لطفا از فازمتر استفاده نکنید چرا که اگر برق دو فاز باشد فازمتر القا می کند و روشن می شود. شما گمان می کنید 3فاز بدون هیچ ایرادی به ویبراتور می رسد.

بعد از آن مهره های ترمینال را بررسی کنید که هم شل نشده باشد. و هم از واشر مناسب جهت محکم شدن مهره ها استفاده شده باشد. بررسی برق ورودی و مهره های ترمینال ویبراتور اهمیت بسیار بالایی دارد. لطفا این موضوع را به افراد غیر فنی نسپارید و با یک برقکار صنعتی با تجربه مشورت کنید. در صورت نیاز با همکاران ما در کارخانه پیلسا موتور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت فنی مهندسی پیلسا موتور تولیدکننده انواع ویبراتور بدنه با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

نوشته های اخیر