موتور ویبره در تولید سینک گرانیتی

نحوه به کارگیری موتور ویبره در تولید سینک گرانیتی

برای تولید سینک گرانیتی نیاز به تجهیزاتی مانند میز ویبره می باشد. با توجه به ابعاد و نوع سینک میز ویبره ساخته می شود. برای جلوگیری از صدا می توان به جای استفاده از ورق فلزی یا آهنی از صفحه MDF استفاده کرد و دور تا دور صفحهMDF  را با قوطی یا پروفیل آهنی مناسب کلاف کرد. در زیر و مرکز میز موتور ویبره با قابلیت تنظیم ضربه را نصب می شود. موتور ویبره در تولید سینک گرانیتی 100 کیلویی، 200 کیلویی، 300 کیلویی و 500 کیلویی 3000 دور مناسب می باشند. به دلیل اینکه جنس قالب ها از فایبرگلاس و مواد از گرانیت می باشد.

برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

قبل از ساخت تجهیزات اعم از میز ویبره با کارشناسان فنی تماس و راهنمایی و مشاوره فنی رایگان دریافت نمائید.

بیشتر بخوانید: چگونه میز ویبره بسازیم

موتور ویبره در تولید سینک گرانیتی
موتور ویبره در تولید سینک گرانیتی

کاربرد موتور ویبره در تولید سینک گرانیتی

هنگام مواد ریزی به درون قالب، ویبراتور را روشن نموده تا کل سطح قالب که بر روی میز ویبره قرار دارد را تحت پوشش ارتعاش قرار دهد.

جهت تسهیل در مواد ریزی می توان با استفاده از چکش لاستیکی و یا pvc به دور تا دور بدنه قالب ضربه زد تا حباب ها از مواد خارج شده و سطح با کیفیتی را شاهد باشیم.

ویبره بدنه تولید کارخانه پیلسا موتور با تولید ویبراتورهای مناسب در صنعت تولید سینک های گرانیتی بسیار حائز اهمیت می باشند. از لحاظ کیفیت و طول عمر با برندهای معتبر اروپایی رقابت می کنند.

از لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشند و رضایت مشتریان عزیز را در این صنعت کسب نموده است.

توجه داشته باشید موتور ویبره تولید کارخانه پیلسا موتور با توجه به نوع ساختار و متریال استفاده شده در اجزای مکانیکی و نوع سیم پیچی استاتور و نوع آب بندی و عایق بودن مناسب این صنعت است.

علاوه بر این به صورت دائم کاری نیازهای مشتریان را در ساخت تجهیزات تولید سینک گرانیتی برآورده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!