اشتباه در جهت نصب ویبراتور هاپر

ویدئو اشتباه در جهت نصب ویبراتور هاپر

در این هاپر مشاهده می کنیم که ویبراتور را به صورت عمودی بر روی هاپر نصب شده است. که یک اشتباه رایج می باشد و باید ویبراتور به صورت افقی نصب شود. اشتباه در جهت نصب ویبراتور هاپر باعث خراب شدن بلبرینگ ها و سوختن سیم پیچی در ویبره بدنه می گردد.

بیشتر بخوانید: ویدئو رفع مشکل حرکت قالب در میز ویبره ثابت

ویدئو نصب نادرست ویبراتور هاپر

در این نوع نصب (اشتباه در جهت نصب ویبراتور هاپر) کارآیی و بازدهی خوبی را از موتور ویبره نمی بینیم. اگر ویبره بدنه را به صورت صحیح و افقی نصب کنند، خروج مواد از دهانه تخلیه هاپر آسان انجام می گیرد. علاوه بر این موادی که به دیواره داخلی هاپر می چسبد را جدا کرده و به سمت دهانه خروجی هدایت می کند.

البته شرکت پیلسا موتور برای رفع مشکل صنایعی که بسته به محیط کاری به ویبراتورهای عمودکار نیاز دارند محصولی به نام ویبراتور عمودکار را تولید می کند. این نوع ویبراتورها که عمودی بر روی دستگاه نصب می شوند کارآیی و بازدهی بهتری نسبت به ویبره بدنه های معمولی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ویبراتورهای پایه دار عمودکار مراجعه کنید.

قبل از نصب موتور ویبره بر روی هاپرها، سیلوها و مخازن نگهدارنده مواد با کارشناسان پیلسا موتور تماس بگیرید تا شما را با مشاوره فنی راهنمایی و پشتیبانی کنیم.

برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!