ویدئوی ویبراتورهای پایه دار عمودکار

ویدئوی ویبراتورهای پایه دار عمودکار

ویبراتورهای پایه دار عمودکار برای شرایط کاری سخت و دمای محیطی بالا طراحی و تولید شده اند. نسبت به ویبراتورهای صنعتی پایه دار که در صنایع مختلف به صورت عمودی و با زاویه های مختلف نصب می شوند کاربردی تر بوده و عملکرد بسیار بالایی دارد. این بالا بودن کیفیت شامل نوع گیرس، نوع قطعات مکانیکی و متریال به کار رفته در این نوع ویبراتورها می باشد. و طول عمر بیشتری نسبت به ویبراتورهای معمولی دارند. برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

آیا استفاده از ویبراتورهای پایه دار عمودکار در صنایع ضروری است.

در صنایعی که برای ایجاد ارتعاش از موتور ویبره استفاده می شود، در برخی موارد نیازمند موتور ویبره عمود کار متناسب با محیط کاری با شرایط سخت است. این نوع ویبراتورها که به صورت عمودی بر روی دستگاه های صنعتی نصب می شود. کارآیی و عملکرد بهتری نسبت به ویبراتورهای معمولی موجود در بازار دارند.

توجه کنید که ویبراتورهای پایه دار موجود در بازار را به صورت عمودی هم نصب می کنند اما کارایی و طول عمر بسیار پایین دارند. سیم پیچی ان ها تحمل دمای محیط را ندارند. بعد از مدتی از روانکاری بلبرینگ ها کاسته می شود و بلبرینگ ها خراب می شوند.  گریس به کار رفته نیز دیگر آن کارایی و قابلیت اولیه خود را ندارد.

مهندسین کارخانه پیلسا موتور این موضوع را بررسی کردند. موفق به طراحی نوعی جدید از ویبراتورهای  صنعتی شده اند. که به صورت عمود بر روی دستگاه های صنعتی کار می کند. و مشکل این نوع دستگاه ها را مرتفع کرده اند. در طراحی و تولید قسمت مکانیکی و الکتریکی این نوع ویبراتورها دقت بسیاری زیادی شده است.

ما توانسته ایم  با تکیه به دانش و تجریه خود موفق به تولید این نوع ویبراتورها شویم. رنگ ویبراتورهای پایه دار عمودکار آبی متمایل به سرمه ایی می باشد.

این نوع ویبراتورها دائم کار بوده و در شرایط کاری و مدت زمان کاری بالا توانایی کار کردن دارند. در زمینه عمود کاری از ویبره بدنه های معروف دنیا کارایی بهتری دارند. در عمل ثابت شده هم از نظر کارایی و هم کیفیت و از نظر قیمت بسیار بهتر از نمونه های اروپایی می باشند. و دارای ضمانت یکساله می باشند (گارانتی واقعی اجرایی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!