گیرس بلبرینگ موتور ویبره

بررسی و توضیحات درباره گریس بلبرینگ موتور ویبره

گریس بلبرینگ موتور ویبره معمولا از روغن پایه معدنی و ضخیم یا غلیظ کننده صابونی و افزودنی جهت افزایش خواص مطلوب ساخته و ترکیب شده است.

گریس بلبرینگ ها (رولبرینگ های استوانه ای غلتکی) بسیار مهم است. زیرا مانعی بین دو سطح فلزی (غلتک ها و سطح داخلی) از تماس مستقیم با یکدیگر ایجاد می کند. همچنین از اصطحکاک و گرمای داخلی ساچمه ها جلوگیری می کند که باعث حفط دوام و طول عمر بلبرینگ می شود.

برای دریافت قیمت موتور ویبره و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

گریس بلبرینگ موتور ویبره مشخص شده توسط کارخانه پیلسا موتور

برای بلبرینگ موتور ویبره (رولبرینگ های استوانه ایی و یا غلتکی) استفاده از گریس توصیه شده توسط کارخانه پیلسا موتور بسیار حائز اهمیت می باشد. مخلوط کردن گریس های ترکیبات مختلف با گریس فابریک استفاده شده در بلبرینگ های ویبراتورهای کارخانه پیلسا موتور منجر به تغییر ترکیب شیمیایی گریس میشود. که باعث ریزش و روان روی گریس میشود و ساچمه های بلبرینگ ها بدون محافظ دچار اصطحکاک و خوردگی میشود.

گریس بلبرینگ موتور ویبره
گریس بلبرینگ موتور ویبره

مخلوط کردن گریس منجر به جدا شدن روغن ها از غلیط کننده ها (صابون) می شود و غلتک های بلبرینگ در معرض سایش قرار میگیرد.

ویدئو امتحان مقاومت گرمایی گریس مورد استفاده ویبراتور پیلسا

گریس استاندارد کارخانه پیلسا موتور

گریس مشخص شده توسط کارخانه پیلسا موتور گیریس کمپکس بر پایه لیتیوم است که به گیریس لیتیومی کمپکسی معروف است. و علت آن تحمل دمای بالاتر و تحمل بار بیشتر است. مهمترین حقیقت در مورد گریس این است که باید در شرایط کاری و وقتی که برای ساچمه های استوانه ایی (غلتک ها) یا هر سطح لغزنده دیگر که برای کاهش خورندگی استفاده کردیم بر روی سطح باقی بماند. به عبارت دیگر از سطح کار فرار نکند.

گریس باید این قابلیت را داشته باشد که تحت بارهای مختلف و شرایط کاری تعریف شده و دمای کاری مورد نظر خواص خود را حفظ کند. لازم به توضیح است که این روان کننده بر پایه لیتیوم و به رنگ آبی می باشد. برای کار در طیف وسیعی از دمای محیط در برابر آب و خوردگی نیز مقاوم است. بنابراین عمر طولانی در تجهیزات و موتور ویبره ارتعاشی را فراهم می کند.

نکات مربوط به نحوه گریس کاری موتور ویبره

طول عمر بالای بلبرینگ مستلزم آگاهی از نحوه نگهداری و استفاده صحیح از آن است. برای آشنایی با نحوه گریس کاری، فاصله زمانی روغنکاری و تنظیم میزان استفاده از گریس بلبرینگ موتور ویبره در محیط گرم و سرد به مقاله تعمیر و نگهداری بلبرینگ موتور ویبره مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!