ضعیف بودن صفحه نصبی موتور میز ویبره

ویدئو تاثیر ضعیف بودن صفحه نصبی موتور میز ویبره

در این مقاله می خواهیم شما را با ارتعاش و لرزش نامتعادل میز ویبره به علت ضعیف بودن صفحه نصبی موتور میز ویبره که یکی از مشتریان پیلسا موتور مواجه شده بود آشنا کنیم.

در این فیلم مشاهده می کنید که مشتری به دلیل عدم آگاهی تعداد لنگ های ویبراتور را کم می کرد تا به دامنه حرکت مناسب دست پیدا کند.

بعد از بررسی کارشناسان پیلسا موتور متوجه شدیم صفحه ایی که موتور ویبره بر روی آن نصب شده است بسیار ضعیف است. و باعث می شود مواد درون قالب به بیرون پرتاب شود.

بیشتر بخوانید: ساخت میزهای ویبره بزرگ

ضعیف بودن صفحه نصبی موتور میز ویبره
ضعیف بودن صفحه نصبی موتور ویبره

راه حل برطرف کردن ضعیف بودن صفحه نصبی موتور میز ویبره

با استفاده از 2 عدد قوطی 40*80 دو عدد ناودانی صفحه ایی که ویبره بدنه بر روی آن نصب شده را مستحکم شد. و ویبراتور به صورت عادی و با لرزش بسیار ریز شروع به کار کرد که نیاز مشتری را برطرف کرد.

نتیجه گیری کلی این است که صفحه ای که ویبراتور بر روی ان نصب است باید در برابر ارتعاش مقاوم باشد و تکان های غیرعادی بر اثر ضربات ویبراتور نداشته باشد. نصب درست ویبراتور منجر به انتقال نیروی ارتعاشی به میز ویبره و بالا بردن بهره وری و به دست آوردن نتیجه مطلوب است. برای راهنمای جامع و کامل نصب و خرید موتور ویبره از تجربه کارشناسان پیلسا موتور تولید کننده ویبره بدنه بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!