برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
مشاوره آنلاین در ایتا

پاسخگویی 24 ساعته: 09129228525 | 09389228527

ویدئو علت خراب شدن ویبراتور سنگین

در ویدئو علت خراب شدن ویبراتور سنگین مشاهده می کنید این ویبراتور سنگین بر اثر استفاده نادرست و بازگذاشتن درب پوش های محافظ لنگ خراب شده است. گردوخاک و گل و لای بر روی لنگ ها مشاهده می گردد که باعث شده به بلبرینگ ها آسیب برسد.

بیشتر بخوانید: ویدئو دلیل سوختن موتور ویبره

مسئله ای دیگر این است که می بینیم لنگ ها تنظیم نیستند و عدم تقارن لنگ ها منجر به خرابی بلبرینگ ها شده است. با ضرباتی که با چکش به گوشه لنگ ها وارد شده است، لنگ ها را از حالت استاندارد خارج کرده است.

علت خراب شدن ویبراتور سنگین
علت خراب شدن ویبراتور سنگین

گریس بیش از حد که وارد بلبرینگ ها کرده اند باعث شده که از بلبرینگ خارج شود و به داخل درب پوش های محافظ لنگ ها وارد شود. این عدم استفاده صحیح و عدم سرویس و نگهداری باعث شده کخ هم سیم پیچی استاتور خراب شود و هم به بلبرینگ ها آسیب برسد. و هم لنگ ها از حالت و فرم اصلی خود خارج شوند که شامل هزینه تعمیر و سرویس بالایی می گردد.

بیشتر بخوانید: بررسی و توضیحات درباره گریس بلبرینگ موتور ویبره

باید دقت کنید برای تنظیم لنگ های بزرگ و سنگین با چکش ضربه به لنگ وارد نکنید. فقط پیچ نگهدارنده لنگ را با استفاده از آچار آلن چند رزوه شل کنید. سپس به راحتی لنگ موتور ویبره را تنظیم کنید.

دو لنگ را در یک جهت و به یک مقدار بچرخانید و با کولیس یا خط کش میزان جا به جایی هر دو طرف را اندازه گیری کنید. که به طور مساوی و یکسان تنظیم شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت فنی مهندسی پیلسا موتور تولیدکننده انواع ویبراتور بدنه با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

نوشته های اخیر