اندازه فنر میز ویبره

راهنمایی جامع ساخت میز ویبره کوچک

دوستان عزیر می خواهیم شما را با ساخت میز ویبره کوچک و متداول آشنا کنیم. میز ویبره کوچک در ساخت موزاییک های کوچک و تزیینی، در نمای خارجی ساختمان، سنگ های مصنوعی با ابعاد کوچک و اشکال متنوع با کاربرد تزیینات داخل ساختمان (دکوراسیون و طراحی داخلی منازل ویلا اداری) کاربرد دارد.

 جهت سفارش و خرید ویبره بدنه از تولید کننده با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

همچنین پیلسا موتور آماده ارائه مشاوره فنی رایگان جهت نصب موتور میز ویبره به شما عزیزان است.

نکات مهم در ساخت میز ویبره کوچک

سایز میز ویبره کوچک یک در یک متر، یک متر در 60 سانتی متر، یک متر در 80 سانتی متر، 80 در 80 سانتی متر است.

در مورد میزهای ویبره قالب ثابت، ضخامت ورق آهن صفحه روی فنرها 1، 1.5، 2 میلی متر استفاده شود و دور کار در صفحه را با قوطی آهن 20*20 میلی متر کلاف کنید.

جهت مستحکم شدن صفحه و داخل این کلاف را هم با قوطی آهن 20*20 به صورت به علاوه (+) جوش کاری کنید.

برای مستحکم شدن پایه های میز حتما داخل پایه ها را با قوطی آهن 20*20 کلاف کنید. تا پایه های میز به مرور زمان استحکام خود را از دست ندهد.

در وبسایت پیلسا موتور با دنبال کردن مقاله ساخت میز ویبره متحرک شما را با ابعاد و زاویه مناسب میز و مکان جاگیری موتور میز ویبره آگاه می کنیم. همچنین برای کسب اطلاعات تکمیلی و جامع درباره نحوه ساخت میز ویبره بزرگ و تفاوتها در نحوه ساخت میز متحرک و میز کوچک در ابعاد و ضخامت متریال و جاگیری ویبره بدنه بر روی لینک موردنظر کلیک کنید.

ساخت میز ویبره کوچک
ساخت میز ویبره کوچک

در نظر داشته باشید نوع فنر به کار رفته در این نوع میزها با مفتول قطر 4 الی 5 میلی متر استفاده شود. گام فنر 10 الی 12 میلی متر. ارتفاع 100 الی 120 میلی متر. قطر داخلی  50 الی 60 میلی متر. قطر خارجی 60 الی 70 میلی متر باشد.

اندازه فنر میز ویبره
اندازه فنر میز ویبره

مکان نصب ویبره بدنه در میز

دقیقا در مرکز میز (+) یک صفحه به ابعاد 20*20 cm جوش کاری کنید و ویبراتور صنعتی را روی آن نصب کنید. توجه داشته باشید در این نوع میز از ویبره بدنه برقی 3000 دور در دقیقه (r.p.m 3000) (r/min 3000) استفاده کنید.

برای تعیین ضربه ویبراتور وزن صفحه روی فنرها و وزن مجموع قالب و مواد و نوع مواد استفاده شده در قالب ها را در نظر بگیرید.

نکات مهمی که بعد از ساخت میز ویبره کوچک باید رعایت شود؟

در میز ویبره اتصالات با جوش انجام می شود و نیاز است ماهی یکبار محل جوشکاری ها را بررسی کنید تا جوش ها جدا نشده باشد که در عملکرد میز ویبره و ویبره بدنه تاثیر منفی میگذارد. می توانید کلیه میز را با ضد رنگ طوسی رنگ کنید. که به مرور زمان رطوبت و آب در محل و روی میز دچار زنگ زدگی نشود.

در خصوص شبهات در زمینه ساخت میز ویبره و مشکلاتی که در مراحل ساخت و یا انتخاب درست متریال با کارشناسان پیلسا موتور تماس بگیرید، تا در کمترین زمان شما را راهنمایی کنند. پیلسا موتور در زمینه تولید ویبره بدنه ایرانی چندین سال است فعال است و آماده ارائه مشاوره فنی خرید و نحوه انتخاب و نصب موتور ویبره در میز ویبره به شما صنعتگران عزیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!