موتور ویبره فلنجی

موتور ویبره فلنجی

موتور ویبره فلنجی دستگاهی است که ایجاد لرزش و ارتعاش می کند و روی بدنه و یا سطح خارجی اجسام نصب می شود. این دستگاه در انواع و توان های مختلفی تولید می شود که با توجه به کارایی که دارد دارای سرعت و قدرت های مختلف است. ویبره فلنجی در دو نوع تک فاز و سه فاز در بازار موجود است. این نوع از ویبراتور صنعتی , فلنج دارد و تنها یک سر آن به دستگاه متصل می شود. موتور ویبره فلنج دار می تواند دورهای 1000، 1500 و 3000 را تولید کند در دورهای پایین ضربه های تولید شده سنگین تر هستند و در دورهای بالاتر ضربه ها بیشتر اما قدرت کم تری دارند.

ویبره فلنج دار شباهت بسیار زیادی به به ویبره پایه دار دارد و تفاوت آن ها این است که ساختار و شکل پوسته ویبره پایه دار با ویبره فلنج متفاوت اند و هم چنین کاربرد آنها نیز با هم متفاوت هستند. در موتور ویبره فلنجی ضربه های تولید شده با واحد کیلوگرم نیرو (kgf) یا (kg) نشان داده می شود. هم چنین دور و یا سرعت چرخش موتور در آن نیز با واحد دور بر دقیقه (rpm) نشان داده می شود.

خرید موتور ویبره فلنج دار

برای دریافت قیمت موتور ویبره فلنج دار و مشاوره فنی خرید ویبره بدنه با کارشناس ما 09129228525 تماس بگیرید.

موتور ویبره فلنجی
موتور ویبره فلنجی

بیشتر بخوانید: خرید موتور ویبره بادی

ایجاد لرزش ها و ارتعاش دایره ای شکل در دستگاه ها به دو روش انجام می شود

– روش اول : موتور ویبره پایه دار را روی صفحه ای عمود به دستگاه قرار بدهیم.

– روش دوم : از دستگاه ویبره فلنج دار برای ایجاد لرزش استفاده کنیم.

کاربرد موتور ویبره فلنجی

ویبراتور صنعتی فلنجی در الک ها استفاده می شود که دارای دانه بندی ریز می باشد که جرخش مواد دورتا دور الک لنجام می شود و به سمت خروجی ها با توجه به دانه بندی مواد هدایت می شود.

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم ویبراتور فلنجی کاربردهای زیادی دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ما در این جا با تعدادی از این کاربردها آشنا می شویم.

  • فیلتراسیون
  • فشرده سازی
  • خرد کردن
  • تمیزکردن
  • آبگیری
  • تخلیه

بیشتر بخوانید: موتور ویبره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنبال چه میگردید ؟!